৳0 Off
Microlab M300BT 2.1 Bluetooth Speaker
Current Price: ৳6100
Product Category: Microlab
Brand: Microlab
Stock: In Stock (8)
0 Start Points
Standard Delivery
৳80
Standard Duration
3-5 days
Cash on Delivery Available
Product Replacement Not Applicable
Warranty Not Available
Sold By
International Office Solution | IOS
Specification
| Output Power | 38 Watt (RMS) |
| Signal / noise ratio | > 80 dB |
| Frequency response | 40 Hz - 20 kHz |
| Drivers | Tweeter driver: 2,5" x 2, 4Ω Woofer driver: 5" x 4Ω |
| Dimension | Satellites: 230(W) x 225(H) x 230(D) mm Subwoofer: 85(W) x 196(H) x 115(D) mm |
| Weight | 3 kg |
| Bluetooth | Yes |
| USB | Yes |
| Input Connetor | 3.5 mm stereo, USB, SD, Bluetooth |
| Warranty | 01 Year Warranty |


